Výstavy 2008

Klubová výstava Remata 10. května 2008

Přes časné ranní vstávání a dosti náročné cestování tam a zpět, velmi příjemná výstava za slunečného počasí strávená v catahoulí společnosti.

Na tuto výstavu jsme vyráželi časně zrána a dorazili jsme načas. Dle plánu měla posuzovat rakouská rozhodčí, ale naštěstí převzala její roli slovenská rozhodčí, která měla více zkušeností s posuzováním catahoul.

Doba do vystavování se značně vlekla, protože rakouská rozhodčí posuzovala vše velmi pečlivě. Čekání jsme si krátili povídáním na terase se slovenskými přáteli a venčením leopardí smečky. Musím upřímně říci, že jsem dlouho neviděla šest leopardů venčených v přírodě na volno. Předem děkuji Petrovi z chovatelské stanice Devil Fang za fotečky, na které se moc těším a celé catahoulí rodině za příjemnou ničím nerušenou společnost.

Na řadu jsme tedy přišli přes avizované ukončení výstavy ve dvě hodiny pozdě odpoledne. První do kruhu nastupoval Funky, potom Rhett. Do třídy mladých byla přihlášena 15 měsíční Ayra a černá fena z české chovatelské stanice Zátoka snů, která byla velkým překvapením viz. článek papíroví leopardí kříženci. Desiree byla přihlášena v otevřené a Sally v šampionech. Rhett svým energickým předvedením vyběhal titul CAC a klubového vítěze.

Přes značnou únavu se naši drobečci :) vystavovali skvěle a tímto bych chtěla Rhettovi poděkovat za skvěle odvedenou práci za poslední dva roky ve výstavním kruhu. Přestože vystavování již delší dobu nepovažuje za činnost zábavnou, pro mě se snaží dělat vše na maximum a to jak v postoji, tak v pohybu. Máme ho moc rádi a jsme na něj MOC HRDÍ !!!, protože Rhettík touto výstavou splnil podmínky pro získání titulu slovenského GRAND CHAMPIONA.

Celkové výsledky výstavy jsou uvedeny pod článkem. Rozhodčí se líbila a také tedy titul BOB přiznala skvěle předváděné mladé feně. Tímto Ayře a Aničce s Michalem srdečně gratulujeme k jejich prvnímu a snad ne poslednímu Bobu!!Desiree:

Rozhodčí: Ridarčíková
Třída: otevřená
Ocenění: Výborná 1, CAC

Kompaktná suka s dobrou hlavou, výborná horná linia, výborná hlbka aj šírka hrudnika, obojstranne správne zauhlená, dobrý postoj, priestornný pohyb.


Rhett:

Třída: šampionů
Ocenění: Výborná 1, CAC, KV

Výborne stavaný pes, výborný formát, velmi dobre modelovaná hlava, trochu volnejšie pysky, výborná horná línia, výborná hlbka hrudníka, dobre vyznačené predhrudie, korektne zaúhlený, energický pohyb.


Celkové výsledky:


Psi:

Otevřená
Sunny Dogs Perfect Match V1, CAC

Třída šampionů
Firstmate Šumící křídla V1, CAC, KV

Feny:

Třída mladých
Blackie Bessy Zátoka snů
Blue Numa II V1, CAJC, BOB

Otevřená
Amelia Bartlet V1, CAC

Třída šampionů
Arizona Charming line V1, CAC, KV

Všechny fotečky z klubovky najdete zde


Vybrané fotografie si můžete prohlédnout tady (po kliknutí na příslušnou fotografii se zvětší).


Rhett v postoji..

Desirka

O Boba..

Des na čekané

Rhett na čekané
| Autor: administrator | Vydáno dne 13. 05. 2008 | 2176 přečtení | Počet komentářů: 529 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Novinky
30.06.2015: D-ream litter - narozeno 8 kluku 2 fenky

05.06.2015: D-ream litter Očekáváme štěňátka. Awaiting pups.

23.11.2014: Nejaktuálnější informace o nás na facebooku https://www.facebook.com/MyZahirKennel
Anketa
Kalendář
<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
Hlavní menu

Redakční systém v PHP.