Naše chovatelská stanice

Než se rozhodnete pořídit si od nás štěně..

Předtím než se rozhodnete vzít si štěňátko z naší chovatelské stanice si prosím podrobně prostudujte následující řádky.

Naše štěňátka dostávají maximální 24 hodinovou péči jsou odmalička denně váženy, měřeny, mají testy aktivity, mnoho času je věnováno jejich důležité socializaci a v sedmi týdnech jsou zpravidla plánovány i testy povah. Rodiče jsou pečlivě vybíráni, a to s ohledem na povahu i exteriér. Odchov neprobíhá v kotci, ale v domácím prostředí.
S našimi vlastními psy se věnujeme, jak jejich výstavní kariéře tak i udržení jejich původních pracovních předpokladů, zároveň se však snažíme nalézt nové uplatnění tomuto nádhernému plemeni do budoucna v rámci různých nových moderních sportů.
Od budoucích páníčků našich štěňátek očekáváme především, že je budou velmi milovat. Láska a péče vložená do rodičů a také do nich samotných v prvních týdnech jejich života jim umožňuje jedinečný start do nového „světa“, a tak bychom neradi, kdyby naše snaha byla zbytečná. Proto prosím pokud si nejste jisti volbou tohoto plemene, obraťte se samozřejmě na nás, rádi společně s Vámi prodiskutujeme podrobnosti.
Dále bychom rádi své odchovy pravidelně vídali. Důvody jsou prosté, štěňátka jsou výsledkem naší snahy na našich psech a vše co jsme vložili a dokázali s našimi psy tímto pokračuje a žije v nich dál... Již proto a pro ten čas strávený s nimi v prvních týdnech, jejich první krůčky, první pohled z očí do očí, proto budou v našich srdcích navždy.. a také proto chceme, aby jejich život byl jedinečný, krásný, jak jen to jde, stejně tak, jak si to přejí i normální rodiče pro své děti. Noví páníčci se tedy stávají jakousi součástí naší širší rodiny, jsme ochotni jim kdykoli poskytnout radu, pomoc.. Pomůžeme při vystavování, poradíme při výchově, výživě, popř. dalším chovu, jednoduše velmi rádi zůstaneme součástí života našich štěňátek a jejich nových majitelů a budeme rádi s nimi prožívat radosti, úspěchy i starosti...
Je třeba si předem uvědomit, že leopard není pes pouze na zahradu, k hlídání, ani se nejedná o společenské plemeno. Je to honácký a lovecký pes. Je vysoce inteligentní a nestačí ho zaměstnat jen fyzicky, ale je potřeba mu najít i nějakou práci, kde uplatní svou inteligentní hlavu. Pokud ho zavřete do kotce nebo na zahradu začne se velmi brzy nudit a najde si svou vlastní „práci“, která Vám ovšem neudělá zdaleka tak velkou radost. Zpravidla neoceníte vkus Vašeho nového zahradního architekta nebo popř. vybudování nového průchodu ve zdi v domě.. Pozitivní na této skutečnosti je to, že na druhé straně můžete s tímto psem dělat jakýkoli sport, který Vás napadne, k čemu ho postavíte a co mu vysvětlíte to bude s nadšením dělat. Kterýkoli moderní sport si vymyslíte, ten může být s trochou snahy Váš.. Samozřejmě je potřeba přihlédnout k specifickým vlastnostem leopardího psa.

| Autor: administrator | Vydáno dne 02. 01. 2008 | 3479 přečtení | Počet komentářů: 952 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Novinky
30.06.2015: D-ream litter - narozeno 8 kluku 2 fenky

05.06.2015: D-ream litter Očekáváme štěňátka. Awaiting pups.

23.11.2014: Nejaktuálnější informace o nás na facebooku https://www.facebook.com/MyZahirKennel
Anketa
Kalendář
<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
Hlavní menu

Redakční systém v PHP.