Naše chovatelská stanice
Vítáme Vás na stránkách naší chovatelské stanice louisianských leopardích psů "My Záhir".
Protože toto plemeno opravdu milujeme, rádi bychom Vás na těchto stránkách informovali nejen o novinkách v naší chovatelské stanici, ale také bychom rádi posloužili k propagaci tohoto úžasného plemene jako celku. Proto zde také najdete výsledky našich leopardích přátel v různých kynologických sportech, výsledky proběhlých výstav, dozvíte se co vše lze s leopardem dělat, kde jsou nové vrhy štěňat a spoustu dalších zajímavých a snad i užitečných informací.


"Podle spisovatele Jorge Luise Borgese je víra v Záhir islámského původu a vznikla pravděpodobně v osmnáctém století. Záhir znamená v arabštině viditelný, přítomný, neunikající pozornosti. Něco nebo někdo, co hned po prvním kontaktu postupně ovládne natolik naši mysl, že se nedokážeme soustředit na nic jiného. To lze považovat za svatost nebo za šílenství."
Faubourg Saint Péres, Encyklopedie fantastična, 1953

Tento citát a to co představuje přesně vystihuje pocit, který v nás vyvolává mít za životního partnera louisianského leopardího psa, a proto jsme se také rozhodli pojmenovat naši chovatelskou stanici „My Záhir“. Pokud si vezmete štěňátko z naší chovatelské stanice stane se leopard také Vaším Záhirem. Tento pocit nelze zažít nikdy předtím.


Přejeme Vám hodně příjemně strávených chvil při prohlížení našich webových stránek. A pokud máte jakékoli dotazy či připomínky, budeme velmi rádi, když se na nás s důvěrou obrátíte.

Počet zobrazených článků: 1 (z celkem 1 nalezených)

phpRS

Vítejte v phpRS!

phpRS je oznacení pro GNU redakcní systém vytvorený v PHP jazyce s využitím databázového serveru MySQL.

| Autor: administrator | Vydáno dne 11. 06. 2001 | 2012 přečtení | Počet komentářů: 4307 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Neuheiten
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Grafické menu

Redakční systém v PHP.